Trwa ładowanie...
d3on0nc

GPW wykluczyła obligacje serii A Novavis z Catalyst na wniosek spółki

Warszawa, 22.06.2015 (ISBnews) - Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zdecydowała o wykluczeniu z alternatywnego systemu obrotu na Catalyst z dniem 22 czerwca obligacji na okaziciela serii A Novavis na wniosek spółki, podał Novavis.

Share
d3on0nc

"W dołączonym do uchwały uzasadnieniu zarząd giełdy poinformował, iż (...) zarząd giełdy może wykluczyć instrumenty finansowe z obrotu na wniosek emitenta, z zastrzeżeniem możliwości uzależnienia decyzji w tym zakresie od spełnienia przez emitenta dodatkowych warunków. W dniu 16 czerwca 2015 r. spółka Novavis S.A. złożyła wniosek o wykluczenie obligacji serii A z obrotu w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst. Zgodnie z załączonymi do tego wniosku dokumentami, za wykluczeniem tych obligacji z obrotu na wniosek emitenta opowiedzieli się obligatariusze, którzy na dzień złożenia wniosku są w posiadaniu 100% obligacji tej serii" - czytamy w komunikacie.

Novavis zajmuje się budową średnich oraz dużych instalacji fotowoltaicznych na gruncie i na powierzchniach dachowych, a także projektowaniem, budową oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d3on0nc

Podziel się opinią

Share
d3on0nc
d3on0nc