Trwa ładowanie...
dtt3gjk

GPW zawiesiła obrót PCZ na NewConnect i Catalyst

Warszawa, 06.07.2015 (ISBnews) - Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zdecydował o zawieszeniu obrotu akcjami PCZ na NewConnect i obligacjami spółki na Catalyst od 6 lipca, podała giełda.

Share
dtt3gjk

"W związku z powzięciem przez giełdę istotnych informacji dotyczących spółki PCZ S.A., zarząd (...) postanawia zawiesić obrót wszystkimi instrumentami finansowymi tej spółki w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect i na Catalyst, począwszy od dnia 6 lipca 2015 r. do końca dnia obrotu następującego po dniu, w którym zostaną przekazane przez tę spółkę do publicznej wiadomości istotne informacje, o których mowa powyżej" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec czerwca spółka podała, że do sądu rejonowego we Wrocławiu został złożony wniosek o upadłość PCZ z możliwością zawarcia układu.

Notowany na NewConnect PCZ tworzy zintegrowaną pionowo grupę przedsiębiorstw medycznych, działa na rynku zdrowia ludzkiego, zajmując się świadczeniem kompleksowych usług medycznych oraz dystrybucją i wytwarzaniem produktów z tym związanych. W skład Grupy PCZ wchodzi 10 podmiotów, prowadzących 17 przedsiębiorstw leczniczych, w tym: 4 szpitale, 4 sanatoria, 6 przychodni, pogotowie ratunkowe, laboratorium diagnostyczne, 3 apteki oraz hurtowna medyczna.

(ISBnews)

dtt3gjk

Podziel się opinią

Share
dtt3gjk
dtt3gjk