Trwa ładowanie...
d2l52hj

Groclin ma list intencyjny ws. produkcji poszyć foteli do Opla za szac.50 mln zł

Warszawa, 07.04.2016 (ISBnews) - Groclin podpisał list intencyjny z koncernem General Motors (GM) ws. produkcji seryjnej poszyć foteli samochodowych do wybranych modeli Opla Insignia w ekskluzywnej wersji skórzanej. Wartość sprzedaży szacowana jest na ok. 50 mln zł, podała spółka.
Share
d2l52hj

"Współpraca przewidziana jest na lata 2017-2024, a całkowita wartość sprzedaży szacowana jest na ok. 50 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Umowa ma charakter stosowanego w branży motoryzacyjnej listu nominacyjnego. W pozostałym zakresie warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów, podano również.

Na początku lipca ub.r. Groclin zamknął transakcję polegającą na finalnym przeniesieniu przez spółkę oraz jego spółkę zależną Groclin Wiring na rzecz PKC Holding Group znaczących aktywów związanych z jednostką biznesową Wiring & Controls. Na skutek przeprowadzonej transakcji podstawowym przedmiotem działalności Groclinu został biznes poszyciowy. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 1998 r. W 2015 r. miała 215 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2l52hj

Podziel się opinią

Share
d2l52hj
d2l52hj