Trwa ładowanie...
d2x81vx
05-10-2015 12:10

GTC otworzyło pierwszy budynek kompleksu biurowego FortyOne w Belgradzie

Warszawa, 05.10.2015 (ISBnews) - Pierwszy budynek należącego do Globe Trade Centre (GTC) kompleksu biurowego FortyOne w Belgradzie został oficjalnie otwarty, poinformował prezes Thomas Kurzmann.

Share
d2x81vx

"Mam przyjemność ogłosić, że pomyślnie ukończyliśmy budowę pierwszego budynku kompleksu biurowego FortyOne i jednocześnie rozpoczynamy prace na placu budowy drugiego etapu projektu" - powiedział prezes Thomas Kurzmann, cytowany w komunikacie.

Budynek o powierzchni ponad 10 tys. m2 osiągnął już 92% najmu. GTC podało też, że budowa obiektu o powierzchni 8 tys. mkw. rozpocznie się w ciągu kilku dni i zostanie ukończona w III kw. 2016 roku.

"Renomowani najemcy, tacy jak Halbank, Regus, Robert Bosch, Tetra Pak czy Avon już wybrali FortyOne jako swoją lokalizację" - powiedział Kurzmann.

Cały kompleks biurowy Fortyone ma liczyć ponad 27 tys. m2 powierzchni klasy A.

FortyOne położony jest w prestiżowej części dzielnicy Nowy Belgrad, na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Spółka jest notowana na GPW od 2004 r.

(ISBnews)

d2x81vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x81vx
d2x81vx