Trwa ładowanie...
d1nn8gs

Hochtief Polska zbuduje 2 etapy Riviera Park dla Marvipolu za 70,5 mln zł netto

Warszawa, 23.12.2015 (ISBnews) - Projekt 04, spółka zależna Marvipolu, zawarła z Hochtief Polska umowę o generalne wykonawstwo dla inwestycji Riviera Park - etapy 1 i 2 w Warszawie przy ul. Krzyżówki za 70,5 mln zł netto, podał Marvipol.

Share
d1nn8gs

"Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja przez generalnego wykonawcę etapów 1 i 2 inwestycji, polegającej na wybudowaniu zespołu budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi wraz z przynależną infrastrukturą, w tym także uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, na będącej w części własnością, a w części w użytkowaniu wieczystym Projekt 01 - jednostki zależnej od emitenta, działce gruntu w Warszawie, przy ul. Krzyżówki. Wartość przedmiotu umowy została określona na kwotę netto 70.544.259 zł" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji umowy ustalono na 19 miesięcy dla każdego z etapów od dnia uzyskania przez Projekt 04 ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę dla danego etapu, przy czym Projekt 04 przekaże generalnemu wykonawcy teren budowy w terminie do dnia 1 czerwca 2016 r., podano również.

"Inwestycja Riviera Park - etapy 1 i 2, w ramach której Projekt 04 zawarła przedmiotową umowę, finansowana będzie ze środków własnych oraz kredytów bankowych" - czytamy dalej.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów, zaś model biznesowy grupy uzupełnia sieć myjni samochodowych Robo Wash. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d1nn8gs

Podziel się opinią

Share
d1nn8gs
d1nn8gs