Trwa ładowanie...
dr6e1fg
dr6e1fg

Hochtief Polska zbuduje biurowiec w Warszawie dla Castor Park

Warszawa, 05.04.2016 (ISBnews) - Hochtief Polska podpisał umowę na budowę budynku biurowego o łącznej powierzchni 45,16 tys. m2 z infrastrukturą przy ul. Bobrowieckiej 8 w Warszawie, podała spółka. Inwestorem projektu jest Castor Park. Wartość kontaktu jest poufna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dr6e1fg

"Warszawski Oddział Hochtief Polska rozpocznie prace budowlane w kwietniu bieżącego roku. Planowany termin oddania do użytku to wrzesień 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

W ramach inwestycji powstanie budynek z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi i dwoma podziemnymi, o łącznej powierzchni 45 160 m2, w tym 22 500 m2 powierzchni najmu. Na parterze w budynku zaplanowano część handlowo-usługową. Na kondygnacjach podziemnych znajdzie się 501 miejsc postojowych oraz pomieszczenia techniczne. Zakres prac obejmuje również zagospodarowanie terenu oraz wykonanie infrastruktury drogowej.

Hochtief Polska specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych. Firma wraz z HOCHTIEF PPP Solutions oferuje udział w realizacji projektów w modelu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w sektorze infrastruktury socjalnej na rynku polskim. Hochtief Polska prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały i przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Katowicach.

(ISBnews)

dr6e1fg

Podziel się opinią

Share
dr6e1fg
dr6e1fg