Hulewicz i Hofman na aukcji Rynku Sztuki
Hulewicz i Hofmana na aukcji Rynku Sztuki
Oferta nadchodzącej aukcji Rynku Sztuki obejmuje 124 obiekty, wśród których są obrazy, grafiki, rzemiosło artystyczne i biżuteria.
Jerzy Hulewicz "Tancerka i grające fauny" (1925)
olej, płótno; 87x116.5
Cena wywoławcza: 260 000 zł