Trwa ładowanie...
dhkpxts

iAlbatros wezwał do sprzedaży do 1,38 mln akcji własnych po 28,9 zł sztuka

Warszawa, 01.08.2016 (ISBnews) - iAlbatros Group wezwał do sprzedaży do 1,38 mln akcji własnych po 28,9 zł sztuka, podano w komunikacie.

Share
dhkpxts

Zapisy na sprzedaż akcji będą przyjmowane w okresie od 22 sierpnia do 19 września włącznie. Termin przyjmowania zapisów nie będzie skrócony.

"Nabywający zamierza uzyskać nie więcej niż 11,87 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki, poprzez nabycie nie więcej niż 1 384 083 akcji uprawniających do takiej samej liczby głosów na walnym" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie minimalna liczba akcji objęta zapisami, po której osiągnięciu nabywający zobowiązuje się je nabyć to 1 138 872 akcji stanowiących 9,77% głosów na walnym.

dhkpxts

Zawarcie transakcji nabycia akcji nastąpi nie później niż w trzecim dniu roboczym po dniu zakończenia przyjmowania zapisów, tj. do 22 września, a rozliczenie transakcji przez KDPW nie później niż w drugim dniu roboczym po dniu zawarcia tej transakcji, tj. do 26 września.

Podmiotem pośredniczącym jest Trigon Dom Maklerski.

Grupa kapitałowa iAlbatros (dawniej SMT, a wcześniej ADV) realizuje strategię zorientowanej na obszary IT, a w szczególności na rozwijaniu biznesu opartego na własnych produktach.

(ISBnews)

dhkpxts

Podziel się opinią

Share
dhkpxts
dhkpxts