Trwa ładowanie...
d1030xa
d1030xa
ubezpieczenie
+1

ING TUnŻ rozszerza ofertę ubezpieczeniową

Już niebawem na rynku pojawi się nowe ubezpieczenie na życie ING Smart - niedrogie, z szerokim wachlarzem ochrony ubezpieczeniowej, dające się dopasować do różnych potrzeb klientów.
Share
d1030xa

Statystyki pokazują, że trudne sytuacje życiowe mogą przytrafić się każdemu z nas. Z myślą o tych wszystkich, którzy wykazują troskę o rodzinę i chcą zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, ING TUnŻ przygotowało nową ofertę ubezpieczeń na życie. Już 6 lipca w sprzedaży pojawi się nowe ubezpieczenie - ING Smart. Zapewni ono zróżnicowane warunki ubezpieczenia, dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów.

Kupując ING Smart klienci będą mogli wybrać jedno spośród czterech prostych w konstrukcji i czytelnych pakietów oraz zdecydować, który wariant wysokości świadczeń najbardziej im odpowiada. Nabycie jednej tylko polisy umożliwia objęcie ochroną całej rodziny (współmałżonka i dzieci), a każde kolejne dziecko w dzień swoich pierwszych urodzin zostanie automatycznie objęte ubezpieczeniem. Co ważne, każdego roku suma ubezpieczenia wzrasta o 10% w stosunku do kwoty wyjściowej, aby wypłata świadczenia nie utraciła realnej wartości. Dodatkowo, do ING Smart dołączona jest bezpłatnie specjalna usługa assistance, gwarantująca m.in. dostarczanie leków, wizyty lekarza, rehabilitanta i pielęgniarki w domu. ING Smart pozwala łatwo i szybko ubezpieczyć całą rodzinę już za 53 zł miesięcznie.

Ubezpieczenie na życie ING Smart rozszerzy aktualną ofertę ING TUnŻ. W kwietniu na rynek trafiły nowe polisy, zapewniające bezpieczeństwo finansowe w razie trwałego inwalidztwa, śmierci w wypadku komunikacyjnym i nieszczęśliwym wypadku, pobytu w szpitalu oraz operacji (Zdrowie Lwa), a także w przypadku zachorowania na ciężką chorobę objętą ubezpieczeniem.

d1030xa

_ Mamy świadomość tego, że w społeczeństwie polskim istnieje potrzeba i chęć zabezpieczania przyszłości, głównie najbliższych nam osób. Dlatego wychodzimy do naszych klientów z przejrzystą ofertą, gwarantującą poczucie bezpieczeństwa finansowego w sytuacjach, których najczęściej się w życiu obawiamy. Ubezpieczenie ING Smart oraz nowe ubezpieczenia dotyczące sytuacji wypadkowych, operacji i hospitalizacji lub poważnego zachorowania to dobre rozwiązania, pozwalające za niewielką cenę zapewnić bezpieczeństwo finansowe sobie i najbliższym _ - mówi Tomasz Bławat, prezes ING odpowiedzialny za ubezpieczenia i emerytury w Polsce.

d1030xa

Podziel się opinią

Share
d1030xa
d1030xa