Trwa ładowanie...

Innowacyjny przemysł w wielkiej skali. Ruszają Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 07-09 listopada 2016 r. w Ptak Warsaw Expo, w największym w Europie Środkowej międzynarodowym centrum targowo – kongresowym, w Nadarzynie pod Warszawą.

Share
Innowacyjny przemysł w wielkiej skali. Ruszają Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week
d37126k

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 07-09 listopada 2016 r. w Ptak Warsaw Expo, w największym w Europie Środkowej międzynarodowym centrum targowo – kongresowym, w Nadarzynie pod Warszawą. **

Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne. Zwiedzający będą też mogli porównać oferty blisko 500 firm, nawiązać nowe kontakty i prowadzić rozmowy biznesowe. W czasie tej imprezy zaprezentowane zostaną niemal wszystkie gałęzie branży przemysłowej, w tym: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych. Swoje produkty prezentować będą firmy, które są innowacyjne, wizjonerskie, wysoko cenione na arenie międzynarodowej.

_ - _Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży przemysłowej do odwiedzenia Warsaw Industry Week. Jako pierwsi w Polsce w jednym miejscu prezentujemy innowacyjny przemysł w wielkiej skali. Promujemy polskie firmy, które są innowacyjne, wizjonerskie, wysoko cenione na arenie międzynarodowej.– opowiada Agnieszka Cieślik, Dyrektor ds. Targów w Ptak Warsaw Expo.

d37126k

Miastem Partnerskim targów jest Rzeszów – Stolica Innowacji, czołowy region gospodarczy w Polsce, będący miejscem funkcjonowania wielu innowacyjnych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, Partnerem Honorowym wydarzenia jest *Dolina Lotnicza *– kluczowy klaster przemysłowy w Polsce, zrzeszający czołowe firmy z zakresu lotnictwa i awioniki.

Targom Warsaw Industry Week towarzyszyć będzie szereg niezwykle ciekawych wydarzeń towarzyszących. m.in.: konferencja HORYZONT 2020 SZANSĄ POLSKICH INNOWACJI W UE, która dobędzie się pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosława Gowina. Jej organizatorem jest Rada Główna Instytutów Badawczych, przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE oraz Ptak Warsaw Expo.

Celem konferencji jest zaprezentowanie dotychczasowych osiągnięć instytutów badawczych w Programie Horyzont 2020, omówienie aktualnych instrumentów tego Programu oraz zachęcenie instytutów badawczych do realizacji projektów „Horyzontu 2020” – również poprzez prezentację najlepszych praktyk. . Częścią konferencji będzie dyskusja panelowa pt. „Czy Polska ma realne szanse komercjalizować na dużą skalę wyniki prac badawczych w UE ?”.

- Prowadzimy również partnerską współpracę z klastrami, strefami ekonomicznymi, parkami technologicznymi aby zachęcić profesjonalistów do odwiedzenia targów – podkreśla Agnieszka Cieślik.

d37126k

Z myślą o młodzieży planującej swoją przyszłość w branży przemysłowej podczas trwania targów zostały zorganizowane strefy: Strefa Inżynier 4.0, organizowaną wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie, pokazy robotyki amatorskiej wspólnie z Politechniką Rzeszowską oraz Strefę Lasery 4.0 współorganizowaną z firmą Gravotech, jednego ze światowych liderów w dziedzinie grawerowania, oprogramowania dla przemysłu oraz laserów przemysłowych. W tych Strefach uczniowie szkół profilowanych będą mogli odbyć niezwykłe praktyczne zajęcia, które poprowadzą specjaliści z zakresu techniki i nowoczesnych technologii przemysłowych. Będą się one odbywały w ramach konferencji i seminariów toczących się na targach. Nie zabraknie również solidnej dawki wiedzy dla profesjonalistów.

Bardzo ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi będą też m.in.:

  • WARSAW MACHINES OUTLET – nowość targowa w Polsce – wielki outlet nowych maszyn w połączeniu z eventowym show. Najlepsze marki i bardzo konkurencyjne ceny!
  • AKADEMIA TECHNICZNA z firmą PLASTIGO. Tematy: „Błędy w konstrukcji detali oraz form wtryskowych” „Optymalizacja produkcji – znaczenie peryferii w stabilności procesu”.
  • STREFA INDUSTRY 4.0 z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o,
d37126k

Szczegółowe informacje można znaleźć na industryweek.pl

Ptak Warsaw Expo jest największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych. To 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2, ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej oraz 12 000 miejsc parkingowych.

Informacja prasowa

d37126k

Podziel się opinią

Share
d37126k
d37126k