Trwa ładowanie...

InPost postawi cztery nowe centra dystrybucyjne. Zwiększy aktywność w trzech województwach

InPost wynajmie powierzchnie w wielkości ponad 21 tys. mkw. w czterech centrach dystrybucyjnych Panattoni Europe. Nowe centra dystrybucyjne powstaną w Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie oraz w Opolu. Sieć zapowiada zwiększenie wydajności w trzech województwach.

Share
InPost postawi cztery nowe centra dystrybucyjne. Zwiększy aktywność w trzech województwach
Źródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
dsz8kkg

– Kolejne cztery centra logistyczne znacznie zwiększą naszą wydajność w aż trzech województwach: kujawsko-pomorskim, opolskim oraz zachodniopomorskim – wskazuje Rafał Brzoska, prezes InPost, cytowany prze portal wiadomoscihandlowe.pl.

– W pracy z ogromnym wolumenem przesyłek bardzo istotna jest sprawna obsługa i wydajność operacyjna centrów dystrybucyjnych. Nowe sortownie spełniają nasze bardzo wysokie wymagania – zarówno w aspekcie lokalizacji i skomunikowania z głównymi arteriami drogowymi, jak też odpowiedniej liczby doków i wiat kurierskich – ocenił Brzoska.

dsz8kkg

Dzięki nowej inwestycji, InPost zwiększy o połowę swoje posiadanie centr logistycznych. Oprócz czterech nowopowstających punktów, posiada już swoje sortownie w Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu oraz Piotrkowie.

Zobacz także: Kaucja za opakowanie. Minister środowiska zdradza szczegóły

W Bydgoszczy, Szczecinie i Opolu mają być obsługiwane jednocześnie 4 pojazdy ciężarowe oraz ok. 115 busów kurierskich. Jeszcze lepiej ma to wyglądać w Toruniu – docelowo sortownia w tym mieście ma pomieścić 10 tirów i 137 busów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dsz8kkg

Podziel się opinią

Share
dsz8kkg
dsz8kkg