Trwa ładowanie...
d4m4jar

Inpro rozpoczęło sprzedaż 18 domów w ostatnim etapie Wróbla Staw Domy w Gdańsku

Warszawa, 13.04.2015 (ISBnews) - Inpro wprowadziło do sprzedaży 18 domów w ramach etapu H osiedla Wróbla Staw Domy w Gdańsku. To ostatni etap tej inwestycji, podała spółka.

Share
d4m4jar

"Inwestycja jest realizowana w 4 etapach. Oprócz 18 domów z ostatniego już etapu H, którego zakończenie budowy zaplanowano na 30 maja 2016 r., w aktualnej ofercie pozostały jeszcze dwa domy z zakończonego już etapu C oraz trzy domy w ramach etapu D" - głosi komunikat.

Wróbla Staw Domy to inwestycja, która składa się łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Osiedle położone jest przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Inpro sięgnęły 148 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d4m4jar

Podziel się opinią

Share
d4m4jar
d4m4jar