Trwa ładowanie...
d4fy1ne
16-12-2015 14:33

J.W. Construction rozpocznie budowę Zielonej Doliny III w Warszawie w lutym

Warszawa, 16.12.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding rozpocznie w lutym 2016 r. budowę 54 mieszkań w dwóch budynkach osiedla Zielona Dolina III na warszawskiej Białołęce, podała spółka. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2017 r.

Share
d4fy1ne

W ramach położonego od strony ulicy Verdiego osiedla Zielona Dolina III powstaną 2 budynki ze wspólnym łącznikiem, na 54 mieszkania o powierzchni od 26 do 60 m2. Cen lokali rozpoczynają się od 149 tys. zł.
"Białołęka to dzielnica, która się bardzo prężnie rozwija, zarówno pod względem kulturalno-edukacyjnym, jak i komunikacji miejskiej. W ciągu najbliższych trzech lat powstanie tu dziewiętnaście placówek oświatowych, będą to żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Niektóre z nich powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zielona Dolina, nieopodal ulic: Vivaldiego, Zdziarskiej czy Mochtyńskiej. Jednocześnie dzięki bliskości Trasy Toruńskiej oraz II linii stacji metra Dworzec Wileński, dojazd z osiedla do centrum miasta jest łatwy i szybki" - powiedziała członek zarządu J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Osiedle Zielona Dolina III to kontynuacja dwóch pierwszych inwestycji budowanych na warszawskiej Białołęce pod tą samą nazwą. W ramach Zielonej Doliny I, zrealizowanej w latach 2011-2013, powstało blisko 1 000 mieszkań. Osiedle Zielona Dolina II liczy łącznie 864 lokale, a budowa pierwszej części (321 lokali) rozpoczęła się w lipcu 2015 r.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d4fy1ne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fy1ne