Trwa ładowanie...
d2gmryi

J.W. Construction sprzedał ponad 50% mieszkań w I etapie Bernadowo Park w Gdyni

Warszawa, 24.02.2016 (ISBnews) - J.W. Construction Holding sprzedał ponad 50% mieszkań z 196 lokali oferowanych w I etapie osiedla Bernadowo Park. Firma posiada również pozwolenie na realizację II etapu inwestycji i chce go uruchomić wkrótce, poinformowała członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży Małgorzata Ostrowska.

Share
d2gmryi

Realizacja I etapu inwestycji Bernadowo Park w Gdyni, w ramach którego powstanie 6 budynków czterokondygnacyjnych zawierających 196 mieszkań o powierzchni od 33 m2 do 120 m2, rozpoczęła się w l kwartale ubiegłego roku.

"Zainteresowanie kupnem nieruchomości na osiedlu Bernadowo Park jest bardzo duże - dotychczas sprzedano ponad 50% mieszkań. Firma posiada również pozwolenie na realizację II etapu inwestycji, w ramach którego powstanie 236 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 13200 mkw" - powiedziała Ostrowska, cytowana w komunikacie.

"Obecnie przewidywany termin zakończenia prac I etapu to III kwartał 2016 roku. Przyszli mieszkańcy będą mogli zamieszkać w swoim 'M' już w IV kwartale br. Niebawem planowane jest także rozpoczęcie budowy II etapu" - czytamy dalej w komunikacie.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d2gmryi

Podziel się opinią

Share
d2gmryi
d2gmryi