Trwa ładowanie...
dfhfius

JHM Development wybuduje budynek z 35 mieszkaniami w Skierniewicach

Warszawa, 21.06.2016 (ISBnews) - JHM Development wybuduje wielorodzinny budynek mieszkalny z 35 mieszkaniami przy ul. Kopernika w Skierniewicach, podała spółka. Rozpoczęcie budowy i sprzedaży mieszkań spółka planuje jeszcze w tym roku.

Share
dfhfius

"W tym roku planujemy rozpoczęcie sprzedaży inwestycji przy ul. Kopernika. W ofercie będą przede wszystkim mieszkania dwu i trzy pokojowe, ale również i kawalerki - 29 m2 z możliwością wydzielania osobnego pokoju, jak i ponad 70-metrowe mieszkania 4-pokojowe" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży JHM Development Kaja Mirgos, cytowana w komunikacie.

Nowa inwestycja zlokalizowana jest niedaleko Zalewu Zadębie w Skierniewicach. W budynku zaprojektowano 35 mieszkań wraz z balkonami i ogródkami. Na terenie działki i w hali garażowej budynku przewidziano miejsca postojowe.

"Ta kameralna inwestycja jest idealnym uzupełnieniem oferowanych na terenie Skierniewic nieruchomości. Łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i przytulną atmosferą. Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji przy jednoczesnym trzymaniu się z dala od gwaru centrum miasta" - powiedziała prezes JHM Development Regina Biskupska, także cytowana w komunikacie.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Realizuje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego, jest operatorem Centrum Hal Targowych Marywilska 44. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.
(ISBnews)

dfhfius

Podziel się opinią

Share
dfhfius
dfhfius