Trwa ładowanie...
dh6aob6

Kleba Invest wyemituje obligacje serii X o wartości nominalnej 1 mln zł

Warszawa, 27.01.2017 (ISBnews) - Kleba Invest podjęła uchwałę w sprawie emisji obligacji na okaziciela serii X w liczbie do 1 tys. sztuk o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, poinformowała spółka.

Share
dh6aob6

"Obligacje zostaną zaoferowane po cenie emisyjnej równej ich wartości nominalnej w trybie art. 33 pkt 2) Ustawy o obligacjach poprzez kierowanie propozycji nabycia instrumentów do nie więcej niż 149 oznaczonych adresatów, w trybie emisji niepublicznej" - czytamy w komunikacie.

Obligacje oprocentowane będą według stałej stopy procentowej (w stosunku rocznym) wynoszącej 8%. Obligacje serii X nie będą miały formy dokumentu. Data wykupu serii X to 31 stycznia 2018 r., podano także. Cel emisji nie został określony.

"Emisja obligacji serii X dojdzie do skutku, jeżeli objęte zostaną obligacje o wartości co najmniej 900.000 zł liczonej według ceny emisyjnej" 0 czytamy dalej.

Przydział i objęcie obligacji nastąpi 31 stycznia 2017 r.

Kleba Invest specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Założycielem i największym akcjonariuszem spółki jest Wiesław Kleba. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect, a obligacje na rynku Catalyst.

(ISBnews)

dh6aob6

Podziel się opinią

Share
dh6aob6
dh6aob6