Trwa ładowanie...
d2odock

KNF zawiesiła postępowanie ws. prospektu Mediacap na wniosek spółki

Warszawa, 22.06.2015 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zawiesiła na wniosek Mediacap postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego spółki w związku z ofertą publiczną akcji serii E oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW akcji serii A, akcji serii B, akcji serii C oraz akcji i praw do akcji serii E, podała spółka. Jednocześnie podtrzymała, że debiut na GPW planowany jest na IV kwartał 2015.

Share
d2odock

"Złożenie wniosku spowodowane było m.in. koniecznością dokonania pogłębionej analizy zapisów prospektu emisyjnego w związku ze sprawami poruszonymi na prezydium Komisji Nadzoru Finansowego. Po wyjaśnieniu poruszonych zagadnień emitent przedłoży niezwłocznie wniosek o podjęcie zawieszonego postępowania o zatwierdzenie prospektu emisyjnego oraz poinformuje o tym raportem bieżącym" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec lutego Mediacap złożył do KNF prospekt emisyjny w związku z emisją do 1,6 mln akcji zwykłych serii E, która ma poprzedzić przeniesienie na rynek główny GPW. Oferta publiczna i przeniesienie notowań planowane były wcześniej na II kwartał tego roku.

Spółka jest notowana na rynku alternatywnym New Connect od grudnia 2008 r.

d2odock

Mediacap to grupa świadcząca usługi z zakresu mediów, marketingu, reklamy online i usług IT oraz badań rynku i opinii publicznej. W skład grupy wchodzą Scholz & Friends Warszawa, The Digitals, Grupa IQS i EM LAB. Spółki te działają w segmentach tworzenia i realizacji strategii reklamowych, marketingu interaktywnego i nowych mediów, badań rynku i opinii publicznej oraz event marketingu.

(ISBnews)

d2odock

Podziel się opinią

Share
d2odock
d2odock