Trwa ładowanie...
d6l9hay
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
kolej
+1

Koleje odzyskują zaufanie pasażerów

Nowe składy kolejowe, zakończenie większości prac remontowych - to wszystko sprawia, że koleje w Polsce odzyskują zaufanie pasażerów - taki obraz sytuacji na kolei prezentuje Urząd Transportu Kolejowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koleje odzyskują zaufanie pasażerów
(Fot: Jacek Bereźnicki)
d6l9hay

Według UTK w listopadzie wszyscy przewoźnicy kolejowi w Polsce przewieźli ponad 24 mln pasażerów.

To jest o blisko 8 proc. więcej niż w listopadzie 2014 roku.

Po jedenastu miesiącach tego roku koleje mogą się pochwalić blisko 258 milionami przewiezionych pasażerów. To jest o 3,6 proc. więcej niż w tym samym czasie 2014 roku.

Jak podliczył UTK największym przewoźnikiem w Polsce są Przewozy Regionalne, których udział w rynku szacowany jest na blisko 30 proc.

Ministerstwo Podróży poleca: BlaBlaCar najlepszym sposobem na tanią podróż!

d6l9hay

Podziel się opinią

Share

d6l9hay

d6l9hay