Trwa ładowanie...

Kolejna awaria bankomatów Euronetu. Operator wyjaśnia

Jedna z bardziej popularnych sieci bankomatowych w kraju po raz kolejny w opałach. Jak informują na fanpage'u Euronetu na Facebooku jej klienci, ponownie pojawiły się problemy z wypłatą pieniędzy. W poprzedni czwartek firma też miała poważną awarię trwającą blisko 4 godziny.

Share
Kolejna awaria bankomatów Euronetu. Operator wyjaśnia
Źródło: Eastnews, Fot: ROBERT STACHNIK/REPORTER
d4m1f01

Jedna z bardziej popularnych sieci bankomatowych w kraju po raz kolejny w opałach. Jak informują na fanpage'u Euronetu jej klienci, ponownie pojawiły się problemy z wypłatą pieniędzy. W poprzedni czwartek firma też miała poważną awarię trwającą blisko 4 godziny.

O problemach napisała między innymi jedna z klientek: „Uwaga na bankomaty Euronetu w Warszawie na Dzikiej 6. Ten na zewnątrz nie wypłacił 50 złotych, ale na szczęście nie zabrał z konta. Drugi bankomat Euronetu w pobliskiej Biedronce panu nie wypłacił 200, a z konta zabrał” .
Inny użytkownik również miał problemy z wypłatą. „Na infolinię nie da się dodzwonić. Proszę o jak najszybszy kontakt w wiadomości prywatnej abym mógł zgłosić pobranie pieniędzy z konta bez ich wydania z bankomatu”.

d4m1f01

„Objechałem wszystkie wasze bankomaty w mieście i nie chce mi wypłacić pieniędzy. Różne konta, różne karty. Znów awaria ?? A na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić” - czytamy w kolejnym poście.

Jak powiedziała nam rzeczniczka sieci Euronet, Ilona Sikorska sytuacja powinna być już opanowana. - Mogły wystąpić problemy z wypłatą środków, ale już wszystko jest w porządku. W przypadku kiedy wypłata została zarejestrowana, a bankomat nie wydał pieniędzy trzeba zgłosić reklamację i na pewno uda się odzyskać pieniądze - zapewnia.

Nie wiadomo jednak jak długo trwały problemy i jakich miast dotyczyły. Tuż przed długim weekendem 10 listopada bankomaty Euronetu również uległy kilkugodzinnej awarii.

d4m1f01

Podziel się opinią

Share
d4m1f01
d4m1f01