Trwa ładowanie...
d2uks5q

Komputronik ma list intenc. z Clean & Carbon Energy ws. wygaszenia sporu

Warszawa, 25.11.2016 (ISBnews) - Komputronik podpisał wstępne porozumienie w formie listu intencyjnego z Clean & Carbon Energy w kwestii podjęcia działań w celu doprowadzenia do wygaszenia wszelkich konfliktów, podała spółka.

Share
d2uks5q

"W ramach zawartego dokumentu strony oświadczyły, że osiągnęły wstępne porozumienie w kwestii dalszego postępowania odnośnie wszystkich prowadzonych przez strony lub podmioty i osoby z nimi powiązane sporów, w tym w szczególności w ramach umów i powiązanych z nimi zdarzeń następczych:

- umowy inwestycyjnej z dnia 24 lipca 2010 roku

- umowy ugody zawartej w formie aktu notarialnego w dniu 17 października 2014 roku" - czytamy w komunikacie.

d2uks5q

Strony wskazały, że ich celem jest podjęcie bezzwłocznych działań w celu doprowadzenia do wygaszenia wszelkich konfliktów, w tym: cofnięcie wniosków, zawiadomień, zakończenie postępowań cywilnych i administracyjnych, a także zawarcie ugód, porozumień lub nowych umów, które definitywnie zakończą wzajemne roszczenia i uniemożliwią wzruszanie wzajemnych roszczeń w przyszłości. Strony wyraziły wolę wypracowania kompromisu natury ekonomicznej w celu ochrony własnych interesów i eliminacji kosztów prowadzenia wzajemnych sporów w przyszłości, podano w informacji.

Charakter zawartego listu intencyjnego nie jest wiążący, co oznacza, że strony mogą nie osiągnąć kompromisu, lub jego osiągnięcie może być odłożone w czasie, zaznaczono również.

Komputronik - dystrybutor sprzętu IT - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Benchmark Sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o.

(ISBnews)

d2uks5q

Podziel się opinią

Share
d2uks5q
d2uks5q