Trwa ładowanie...

Które sklepy będą otwarte 11 listopada?

11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, w związku z czym placówki sieci handlowych są zamknięte. Są jednak wyjątki. Zakupy zrobimy tego dnia na stacjach benzynowych i w nielicznych małych sklepach, gdzie za ladą stanie właściciel. Sprawdź, gdzie tego dnia uzupełnisz lodówkę. Powiemy też, czy sklepy wydłużają godziny pracy w weekend.

Które sklepy będą otwarte 11 listopada?Źródło: Thinkstockphotos
d4eqtis
d4eqtis

Zakupy w święto powinniśmy móc zrobić w sklepach Żabka i Freshmarket. Będą one otwarte w godzinach 9.00-19.00. O otwarciu sklepu w innych godzinach niż te decydować będą ajenci poszczególnych placówek.
W Święto Niepodległości w sklepach Netto zakupów nie zrobimy, ale od 7 do 10 listopada placówki będą otwarte do godziny 22.
11 listopada wszystkie sklepy Tesco będą nieczynne. Supermarkety zostaną zamknięte w niedzielę o standardowych godzinach. Hipermarkety, które nie działają w systemie 24 godz. na dobę, zostaną zamknięte o północy w niedzielę. Sklepy całodobowe zostaną zamknięte o 5 rano. Wszystkie sklepy Tesco zostaną ponownie otwarte o godz. 6 rano we wtorek 12 listopada.

Hipermarkety Carrefour oraz supermarkety Carrefour Market będą w Święto Niepodległości zamknięte. Natomiast sklepy franczyzowe Carrefour Express minimarket, Carrefour Express convenience i Globi mogą być otwarte, jeżeli ich właściciel podejmie taką decyzję. Klienci będą mogli 11 listopada zrobić zakupy także w sklepach Carrefour convenience na stacjach paliw LUKOIL.

Biedronka nie planuje przedłużenia godzin otwarcia sklepów przed Świętem Niepodległości, tak jak przed 1 listopada. Oczywiście w samo święto placówki handlowe będą zamknięte.

Auchan również zamyka swoje podwoje w Święto Niepodległości. 11 listopada wszystkie sklepy będą nieczynne. Podobnie będzie w należących do Auchan sklepach sieci Simply Market.

W poniedziałek możemy zapomnieć o zrobieniu zakupów także w sklepach takich sieci jak Lidl, Delima, Stokrotka, POLOmarket Kaufland czy E.Leclerc.

d4eqtis
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eqtis