Trwa ładowanie...
d1sx6h9

Kumulacja w Lotto. Już jutro do wygrania 18 milionów

Podczas wtorkowego losowania Lotto padło ponad 160 piątek, ale nikt nie wytypował prawidłowo upragnionej szóstki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kumulacja w Lotto. Już jutro do wygrania 18 milionów
(Fot: Pixabay.com/Domena publiczna)
d1sx6h9

Podczas wtorkowego losowania Lotto padło ponad 160 piątek, ale nikt nie wytypował prawidłowo upragnionej szóstki. "Piątkowi" szczęściarze dostaną po ponad 3 tysiące złotych, ale to nic wobec nowego wyzwania. Już w czwartek za trafienie w szóstkę Lotto zapłaci 18 milionów złotych.

Żeby zgarnąć jednak całą pulę w tej super kumulacji trzeba być jedynym szczęściarzem. Nie musiała tego robić osoba, która kupiła los w Gdyni w 2012 roku i zgarnęła rekordowe 33,7 miliona złotych.

**Zobacz najwyższe wygrane w historii innych wielkich loterii

**

d1sx6h9

Po ewentualnej wygranej dobrze byłoby zainwestować w nieruchomości. Przy takim budżecie można przebierać w ofertach z całego świata. Jeśli ktoś zawsze marzył o mieszkaniu na Manhattanie wreszcie będzie mógł zrealizować swoje pragnienie. Najbardziej ekskluzywne lofty z trzema piętrami wyceniane są na 5 milionów dolarów. Za nieco mniej można nabyć na przykład zamek w Hiszpanii.

Zawsze można tez zainwestować w nieruchomości komercyjne, które nie tylko cieszyć będą oczy nasze i gości, ale jeszcze zarobią na siebie. Trzygwiazdkowe hotele w Polsce można kupić już za kilka milionów, a te położone w miejscowościach turystycznych powinny być osiągalne za ok. 10 milionów. W ten sposób zostaną nam jeszcze drobne na inne zbytki.

Już wkrótce chcąc zagrać w Lotto nie trzeba będzie wychodzić z domu. Kiedy tylko zakończą się prace nad projektem nowelizacji ustawy hazardowej cyfry będzie można skreślać online.Takie rozwiązanie pomoże polskiemu monopoliście w grach liczbowych utrzymać swoja wiodącą pozycję, a nie dzielić się z innymi, którzy w sieci podszywają się pod znane logo.

Zobacz jak wygrać w Lotto:

Jedziesz własnym autem i nie płacisz za paliwo. To BlaBlaCar. Wypróbuj!

d1sx6h9

Podziel się opinią

Share
d1sx6h9
d1sx6h9