Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto rośnie. Pula zwiększyła się o dwa miliony złotych

Za sprawą braku głównej wybranej w sobotnim losowaniu, kumulacja urosła o kolejne dwa miliony złotych. Teraz grający w totka mają szansę na zdobycie 7 milionów.

Share
Kumulacja w Lotto rośnie. Pula zwiększyła się o dwa miliony złotychŹródło: Eastnews, fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER
d1gmmlo

W sobotę wieczorem w losowaniu Totalizatora Sportowego nikomu nie udało się trafnie wytypować "szóstki". A do wygrania było 5 mln zł.

Szczęśliwymi numerami w Lotto były: 3, 6, 7, 11, 41, 46. Nikt nie obstawił dokładnie takiego zestawu. Padło za to 78 "piątek" w kwocie 4 909,60 zł. Za "czwórkę", których było 3899 Totalizator płaci po 122,60 zł.
Za sprawą braku głównej wybranej w sobotnim losowaniu, kumulacja urosła o kolejne dwa miliony złotych. Teraz grający w totka mają szansę na zdobycie 7 milionów. Najbliższe losowanie już we wtorek.

Ostatnia "szóstka" w Lotto padła w poprzedni weekend. W sobotę 22 kwietnia z ponad 23 mln zł cieszył się gracz z zielonogórskiej Ochli. Nie jest to jednak rekordowa suma, jaką udało się zgarnąć w loterii. Najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego padła 17 marca. Z rekordowej „szóstki” cieszył się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku)
.

Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto zdarzyła się w 2016 roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech graczy.

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

d1gmmlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gmmlo
d1gmmlo