Trwa ładowanie...

Kurier zasłania się klauzulą sumienia? Nie chciał dostarczyć paczki do "Wyborczej"

Fotoreporterka z wrocławskiej " Gazety Wyborczej" zamówiła obiektyw przez internet, jednak takiego obrotu sprawy się nie spodziewała. Kurier, który miał dostarczyć jej przesyłkę, odmówił wejścia do siedziby gazety z "powodów ideologicznych".

Kurier zasłania się klauzulą sumienia? Nie chciał dostarczyć paczki do "Wyborczej"Źródło: Eastnews, fot: Stanisław Kowalczuk
d1karyt
d1karyt

Fotoreporterka z wrocławskiej "Wyborczej" zamówiła obiektyw przez internet, jednak takiego obrotu sprawy się nie spodziewała. Kurier, który miał dostarczyć jej przesyłkę, odmówił wejścia do siedziby gazety z "powodów ideologicznych".

Jak donosi "Wyborcza", fotoreporterka miała zapłacić za zamówiony przez internet sprzęt przy odbiorze. Kurier z firmy DB Schenker odmówił jednak wejścia do redakcji z zamówionym obiektywem wartym 7 tys. zł. Zaproponował, by to kupująca zeszła do niego po odbiór paczki. Ta jednak nie zgodziła się, gdyż nie chciała przekazywać tak sporej sumy pieniędzy na ulicy.

Kurier DB Schenker został zapytany o to, dlaczego nie chce wejść do siedziby "Wyborczej". Odparł, że chodzi o "przyczyny ideologiczne". Ostatecznie paczkę przekazał kobiecie znajomy kuriera.

Firma kurierska DB Schenker zaznacza, że sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jak powiedziała odpowiedzialna za kontakt z mediami Beata Konecka, kuriera czeka rozmowa dyscyplinarna.

d1karyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1karyt