Trwa ładowanie...
wycofanie produktu
03-04-2016 11:19

Lidl wycofuje całą partię przez jeden wpis na portalu społecznościowym

To reakcja sieci na zdjęcie piernika, które zamieścił na Facebooku jeden z internautów.

Lidl wycofuje całą partię przez jeden wpis na portalu społecznościowymŹródło: Eastnews, fot: Wlodzimierz Wasyluk/ Eastnews
d1sur3n

*To reakcja sieci na zdjęcie piernika, które zamieścił na Facebooku jeden z internautów. W cieście z cukierni Lidla znalazł fragment ostrza noża tapicerskiego - podało RMF FM. *

O niespodziewanej wkładce poinformował użytkownik na profilu "Hejted: Wronki". "Ciastko było z niespodzianką, jaką okazał się zatopiony w pierniku kawałek ostrza od noża do tapet" - ostrzegał.

Właściciel sieci Lidl zareagował błyskawicznie, publikując pod wpisem przeprosiny. "Przepraszamy za opisaną sytuację. Abyśmy mogli to dokładnie zweryfikować, niezbędne jest zgłoszenie sprawy poprzez formularz dostępny na naszej stronie: tak.to/FBformularz. Pomocne w takiej sytuacji jest podanie numeru partii produktu. Nadesłane zgłoszenie jest sprawdzane przez Dział Jakości, który zajmuje się weryfikowaniem artykułu, po czym udzielana jest odpowiedź na podany przez nadawcę kontakt. Zapewniamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby w pełni wyjaśnić sytuację" - poinformował na swoich stronach Lidl.

d1sur3n

Skąd w pierniku znalazł się taki nóż, przedstawiciele sieci wyjaśnić nie potrafią. Chwilę później informowali jednak, że cała partia produktu została wycofana ze względu na dobro klientów sieci Lidl.

"Jak poinformował nas dostawca, na terenie zakładu produkcyjnego oraz samej produkcji obowiązuje zakaz stosowania takich ostrzy. Ponadto każdy produkt jest badany za pomocą czułego wykrywacza metalu. Jednak mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych klientów, zdecydowaliśmy o wycofaniu tej partii piernika" - podał Lidl.

d1sur3n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sur3n