Trwa ładowanie...
d14ao0w
d14ao0w

List gratulacyjny J. Buzka do B. Komorowskiego (komunikat)

...
Share
d14ao0w

05.07. Warszawa - Rzecznik Prasowy przewodniczącego Parlamentu Europejskiego przekazuje treść listu gratulacyjnego od Jerzego Buzka do Bronisława Komorowskiego:

Po ogłoszeniu wyników wyborów na prezydenta RP, Jerzy Buzek powiedział:

"Serdecznie gratuluję Bronisławowi Komorowskiemu wyboru na prezydenta RP. To jego wielki i zasłużony sukces.

d14ao0w

Znam Bronisława Komorowskiego od wielu lat. Współpracowaliśmy blisko w polskim rządzie. Bardzo wysoko oceniam jego dotychczasowe doświadczenie i kwalifikacje do pełnienia najważniejszych stanowisk w państwie.

Bronisław Komorowski będzie prezydentem zgody i pojednania, pewnym i wiarygodnym reprezentantem Polski. Będzie gwarantował dobrą współpracę z rządem. To jest niezbędne w kontekście nadchodzącej prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej w drugiej połowie 2011r. Ta współpraca będzie niezbędna, aby ta prezydencja była sukcesem Polski oraz Unii Europejskiej.

Jestem przekonany, że Bronisław Komorowski sprosta wszystkim wyzwaniom, które związane są z pełnieniem funkcji prezydentem RP. Życzę mu powodzenia i wytrwałości".

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ tlom/

d14ao0w

Podziel się opinią

Share
d14ao0w
d14ao0w