Trwa ładowanie...

Losowanie Eurojackpot, czyli kiedy wreszcie poznamy wyniki?

W piątek pierwszy raz z udziałem Polaków odbyło się losowanie Eurojackpot. Kumulacja wynosiła ok. 127 mln zł. Już wiadomo, że podzielą się nią dwie osoby. Wśród nich niestety nie ma graczy z naszego kraju.

Losowanie Eurojackpot, czyli kiedy wreszcie poznamy wyniki?Źródło: PAP
d2dsstm
d2dsstm

Losy puszczone i póki nie poznamy wylosowanych numerków nadal czujemy się jako potencjalni multimilionerzy. Kiedy więc poznamy wyniki? Tego nie wie nikt. Premierowe losowania Eurojackpot odbyło się tradycyjnie w Finlandii. Godzina? W Polsce była ok. między 20.30. Dokładnej nikt nie zna.

Zapraszamy na naszą relację live z losowania Eurojackpot na Facebooku.

Na dodatek nikt nie transmituje na żywo samego losowania. Dlaczego? Tego nie wie nikt.

d2dsstm

Jako pierwsi w Polsce podajemy wyniki. W losowaniu Eurojackpot w piątek 15 września 2017 roku padły następujące numery: 15, 22, 29, 33, 47, 3, 7 oraz 3 i 7.

Główną wygraną w wysokości 30,5 mln euro podzielą się dwie osoby. Każda otrzyma dokładnie po 15 363 349 euro, czyli równowartość ok. 65 mln zł . Niestety wśród zwycięzców brak Polaków. Zresztą nikomu z naszego kraju nie udało się też trafić wygranych 2. czy 3. stopnia wygranych. Siedem osób grających w Polsce trafiło natomiast cztery liczby z 50 oraz dwie z 10. Dzięki temu zgarną po 1333 euro, czyli ok. 5,6 tys. zł

d2dsstm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dsstm