Trwa ładowanie...

Losowanie Eurojackpot nie przyniosło zwycięzcy. Za tydzień do zgarnięcia 90 mln zł

W piątkowym losowaniu Eurojackpot po raz kolejny nie padła główna wygrana. Oznacza to, że 15 grudnia kumulacja osiągnie 90 mln zł.

Losowanie Eurojackpot nie przyniosło zwycięzcy. Za tydzień do zgarnięcia 90 mln złŹródło: Fotolia
d357tle
d357tle

W losowaniu, którego główną wygraną była równowartość 63 mln zł, żaden z graczy nie wytypował trafnie pięciu liczb i dwóch "Euro Numerów", którymi okazały się: 9, 15, 20, 24 i 35 oraz 1 i 5.

Zobacz też nasz materiał o tym, jak Eurojackpot startował w Polsce:

Czterech szczęśliwców zdołało poprawnie wytypować 5 głównych liczb i jedną dodatkową, co dało im wygrane o równowartości 1,35 mln zł. Trzy osoby zgarnęły wygrane trzeciego stopnia, które również przekraczały milion złotych. Najwięcej, bo ponad 350 tys. graczy "zarobiło" po niespełna 35 zł, dzięki trafnemu zakreśleniu dwóch liczb podstawowych i jednego "Euro Numeru".

d357tle

Ze względu na brak wygranej pierwszego stopnia w żadnym z 18 państw w kolejnym losowaniu główną nagrodą będzie 90 mln zł. Choć to kwota niebagatelna, to nadal niewielka, jeśli porówna się ją z historycznie najwyższą, która padła w losowaniu. Szczęśliwiec, który zagrał w Czechach, 15 maja 2015 r. wzbogacił się o 90 mln euro, czyli około 365 mln zł w przeliczeniu po ówczesnym kursie średnim.

d357tle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d357tle