Trwa ładowanie...

LOT startuje z promocją biletów. Wizzair odpowiada obniżką cen

Milion biletów w atrakcyjnych cenach na połączenia do 60 destynacji na całym świecie - taką ofertę przygotował dla swoich klientów LOT. Promocja potrwa od 6 do 21 września. "Na wszystkie loty i kierunki 20 proc. zniżki!" - na propozycję polskiego przewoźnika odpowiada Wizzair.

Share
LOT startuje z promocją biletów. Wizzair odpowiada obniżką cen
Źródło: Eastnews, Fot: Hildegarda Cjujstek/REPORTER
d3w6myo

Tańsze bilety można kupić jednak tylko 6 września.

W ofercie LOT-u, ceny biletów mogą być niższe nawet o połowę. Koszt podróży tam i z powrotem na połączenia europejskie rozpoczyna się już od 169 zł. Do Azji i Ameryki Północnej pasażerowie polecą już za 1699 zł. Promocja dotyczy wylotów z Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Gdańska oraz Szczecina.

d3w6myo

#PROMOCJA ROKU #LOT
Bilety od 169zł#Seul #NYC #Chicago #Pekin od 1699zł#Tokio i #Toronto od1899zł#LOTTravelDealshttps://t.co/7ZgaoJkvY2 -- LOT Travel (@LOTTravel) 6 września 2016

- Bilety w naszej promocji są nie tylko tanie, ale zawierają w sobie bezpłatną możliwość przewiezienia bagażu rejestrowanego, poczęstunek na pokładzie i rejsy zawsze na główne lotniska. Tym, którzy nie rozpoczynają swojej podróży w Warszawie, gwarantujemy najwygodniejsze i najkrótsze na rynku przesiadki w naszym hubie na Lotnisku Chopina w Warszawie - zachęca Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

I choć miejsce na pokładzie samolotu polskiego przewoźnika można rezerwować już we wrześniu, obniżka dotyczy przelotów między 1 listopada a 15 grudnia oraz między 15 stycznia a 31 maja 2017 roku. Promocyjne ceny są dostępne na stronie internetowej lot.com, przez aplikację mobilną, w LOT Contact Centre oraz w biurach LOT Travel.

Do skorzystania z konkurencyjnej oferty zachęca Wizzair. Tanie linie lotnicze przygotowały 20 proc. zniżki na wszystkie kierunki i wszystkie loty. Rezerwacji należy dokonać 6 września. Obniżka obejmuje bilety wraz z podatkami, opłatami obowiązkowymi i małym bagażem podręcznym. W regularnej cenie pozostaje opłata administracyjna.

d3w6myo

Obniżka dotyczy wyłącznie nowych rezerwacji. Jedna transakcja nie może przy tym obejmować więcej niż dziesięciu pasażerów. Tańsze bilety można zamówić za pośrednictwem strony internetowej wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną WIZZ.

d3w6myo

Podziel się opinią

Share
d3w6myo
d3w6myo