Trwa ładowanie...
dt6xduw
11-04-2016 10:41

Lotos Paliwa rozpoczął współpracę z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości

Warszawa, 11.04.2016 (ISBnews) - Lotos Paliwa - spółka zależna Grupy Lotos - rozpoczął współpracę z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości (AIP), podała grupa.

dt6xduw
dt6xduw

"Ogólnopolska sieć stacji paliw Lotos dołącza do grona partnerów AIP, tym samym 2200 przedsiębiorców działających w 50 inkubatorach zyskuje dostęp do atrakcyjnych rabatów na paliwo. Kształtując relacje biznesowe z przedsiębiorcami na tak wczesnym etapie ich działalności budujemy fundamenty długotrwałej współpracy" - powiedział kierownik Zespołu Obsługi Floty w Lotos Paliwa Marcin Gerwatowski, cytowany w komunikacie.

"Bardzo cieszymy się ze współpracy z tak dużą siecią stacji paliw, jaką jest Lotos. Staramy się, by nasza oferta dla start-upów była jak najbardziej atrakcyjna i odpowiadająca na potrzeby stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak również na późniejszym etapie rozwijania firmy. Dzięki partnerstwu z Lotosem każdy start-up zyska możliwość tańszego tankowania oraz rabat na usługi i produkty zakupione w sklepach przystacyjnych, a to wszystko za sprawą karty flotowej Lotos Biznes" - skomentował Tomasz Karwowski z AIP, także cytowany w komunikacie.

Specjalnie przygotowana wersja karty flotowej Lotos Biznes da przedsiębiorcom opuszczającym AIP po rozwinięciu działalności możliwość kontynuowania współpracy i dalszego korzystania z rabatów na paliwa, podano także.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. W 2015 r. Grupa Lotos odnotowała 22,7 mld zł skonsolidowanych przychodów.

dt6xduw

(ISBnews)

dt6xduw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt6xduw