Trwa ładowanie...
d1avnfy

LW Bogdanka spodziewa się zatwierdzenia strategii jeszcze w tym roku

07.11. Warszawa (PAP) - Lubelski Węgiel Bogdanka spodziewa się zatwierdzenia strategii jeszcze w tym roku, a jej częścią będzie polityka dywidendowa. Jeszcze w listopadzie powinien...
Share
d1avnfy

07.11. Warszawa (PAP) - Lubelski Węgiel Bogdanka spodziewa się zatwierdzenia strategii jeszcze w tym roku, a jej częścią będzie polityka dywidendowa. Jeszcze w listopadzie powinien zostać wybrany nowy prezes spółki - poinformował na konferencji prasowej p.o. prezesa Zbigniew Stopa.

"Myślę, że w tym roku będzie zatwierdzona strategia grupy, a jej częścią będzie polityka dywidendowa" - powiedział Stopa, pytany o rekomendację zarządu dotyczącą dywidendy za 2012 rok.

Zasugerował, że zarząd będzie rekomendował nie mniej niż 2 zł dywidendy na akcję, czyli tak jak rekomendował za ubiegły rok.

Pytany czy spółka byłaby zainteresowana udziałem w projektach energetycznych odpowiedział: "na razie nie mamy takich planów, ale w przyszłości tego nie wykluczamy. Jedyny projekt o którym na razie myślimy, to projekt budowy bloku w Łęczyńskiej Energetyce".(PAP)

pel/ bas/ asa/

d1avnfy

Podziel się opinią

Share
d1avnfy
d1avnfy