Trwa ładowanie...
d2uxn3u

M2.CS liczy na co najmniej podwojenie udziałów w rynku w tym roku

Warszawa, 02.03.2015 (ISBnews) - M2.CS - międzynarodowa grupa specjalizująca się w ochronie dużych obiektów handlowych - osiągnęła ok. 6-7% udziałów w polskim rynku po roku obecności na nim i liczy co najmniej na podwojenie udziałów w tym roku, poinformował agencję ISBnews  dyrektor generalny spółki Maciej Budniak. M2.CS spodziewa się w tym roku rozszerzenia geograficznego obszaru działalności i dwucyfrowego wzrostu przychodów.

Share
d2uxn3u

"Ugruntowując dalej swoją pozycję na polskim rynku w ochronie dużych obiektów handlowych, M2.CS dąży do dwucyfrowego zwiększenia przychodu w 2015 r. oraz do co najmniej dwukrotnego zwiększenia udziału w rynku w tymże roku - w tej chwili grupa ma ok. 6-7%" - powiedział ISBnews Budniak.

W 2014 r. - pierwszym roku działalności w Polsce - spółka wypracowała 19 mln zł przychodów.

Nowy rok firma rozpoczęła mając 17 centrów handlowych pod swoją opieką.

d2uxn3u

"Plany na ten rok obejmują nawiązanie współpracy z zarządcami centrów handlowych w następujących regionach: Dolny i Górny Śląsk oraz Małopolska, a także Pomorskie" - zapowiedział dyrektor generalny.

Wśród chronionych przez M2.CS obiektów są m.in. należące do międzynarodowych sieci Atrium i APSYS czy największe centrum handlowe w Polsce, jakim jest - od początku lutego br. - łódzka Manufaktura. Grupa zapowiada nawiązanie współpracy z kolejnymi, i to już w najbliższych tygodniach.

M2.CS wykorzystuje szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak system natychmiastowego raportowania - za pomocą sieci, narzędzia dotyczące wielostopniowej wewnętrznej kontroli (KPI), szkolenia pracowników w trybie ciągłym czy używanie najnowszych rozwiązań technologicznych takich jak security robot, drony monitorujące.

M2.CS to międzynarodowa grupa zajmująca się kompleksową ochroną. Specjalizuje się w zapewnianiu bezpieczeństwa dużym obiektom handlowym, biurowym czy logistycznym. Grupa działa w krajach Środkowej i Wschodniej Europy, gdzie chroni m.in. 123 duże centra handlowe. Od końca 2013 roku obecna jest także w Polsce.

(ISBnews)

d2uxn3u

Podziel się opinią

Share
d2uxn3u
d2uxn3u