Trwa ładowanie...
dvnjfvf

MAC ws. spotkania premiera z wojewodami (komunikat)

...

dvnjfvf
dvnjfvf

07.04. Warszawa - MAC informuje:

Dziś, tj. 7 kwietnia br., premier Donald Tusk spotkał się z wojewodami. Główny temat narady dotyczył spraw bezpieczeństwa i porządku publicznego, szczególnie w kontekście wydarzeń na Ukrainie. Omówiono aktualną sytuację na rynku pracy oraz kwestię małego ruchu granicznego.

Podczas spotkania rozmawiano także o dyrektywie wodnej, prawie geologicznym i górniczym, zmianach w prawie budowlanym oraz Inspekcji Transportu Drogowego. W naradzie uczestniczyli: minister administracji i cyfryzacji Rafał Trzaskowski, minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, minister - szef Kancelarii Premiera Jacek Cichocki, wiceminister administracji i cyfryzacji Stanisław Huskowski, wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski oraz wiceminister infrastruktury i rozwoju Zbigniew Rynasiewicz.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

dvnjfvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvnjfvf