E-wnioski będą zmorą gmin?
Już niedługo składanie wniosków, m.in. o pomoc finansową czy inne świadczenie przyznawane przez gminę, będzie możliwe przez internet. Jednak ośrodki pomocy społecznej już alarmują, że w związku z tym szykują się spore kłopoty - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".