Trwa ładowanie...

"Mają pełne wózki i przy kasie rozdzielają po trzy kg". Klienci rzucili się na cukier w dyskontach

"Powinni zrobić osobną kolejkę dla tych ludzi, którym nagle potrzebna jest tona cukru" - żalą się klienci na profilu Lidla na Facebooku. Cukru zabrakło również w niektórych Biedronkach, gdzie również trwa promocja.

"Mają pełne wózki i przy kasie rozdzielają po trzy kg". Klienci rzucili się na cukier w dyskontachŹródło: East News
dwrtvl6
dwrtvl6

Tylko w środę 28 czerwca można kupić w Lidlu cukier w promocyjnej cenie 1,99 zł. Regulamin akcji zakłada jednak, że "klient w ramach jednej transakcji może zakupić nie więcej niż trzy opakowania artykułu w cenie objętej rabatem". Za każde kolejne trzeba płacić już normalną cenę.

Niektórzy kupujący postanowili jednak obejść promocję, dzieląc zakupy na kilka części - na jeden rachunek nabijają po trzy torebki cukru. To spowodowało kolejki w kasach i oburzenie pozostałych kupujących, którzy żalą się na profilu Lidla na Facebooku.

"Powinni zrobić osobną kolejkę dla tych ludzi, którym nagle potrzebna jest tona cukru. Mają pełne wózki i przy kasie rozdzielają po trzy kg. Jakaś masakra z tymi kolejkami..." - napisała Marzena.

"Właśnie stoję w kolejce, a Pani nabija 20 paragon jednemu Panu, bo po kilka kilo można! No obłęd! Wszystkie kasy zajęte, a moje mrożonki się topią, dzieci płaczą w kolejkach, ale co tam - trzeba kupić cały wózek cukru! Ja sie pytam, po co te ograniczenia jak i tak sprzedają całymi wózkami!" - pisze z kolei Monika.

dwrtvl6

Podobnych wpisów jest więcej.

Jak widać w komentarzach na Facebook'u, Lidl skrupulatnie odpisuje niezadowolonym klientom. "Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że następna wizyta w naszych sklepach będzie udana i komfortowa" - odpowiada sieć.

dwrtvl6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwrtvl6