Trwa ładowanie...
d2uks5q

Meditel opublikuje raporty roczne za 2015 r. do 30 kwietnia

Warszawa, 14.04.2016 (ISBnews) - Mediatel opublikuje jednostkowy raport roczny oraz skonsolidowany raport roczny za 2015 rok nie później niż w dniu 30 kwietnia, podała spółka.

Share
d2uks5q

"Powodem zaistniałego opóźnienia w publikacji ww. raportów okresowych są trwające postępowania restrukturyzacyjne Hawe, będącą spółką dominującą wobec emitenta i Hawe Telekom będącą spółką zależną od emitenta oraz konieczność aktywnego uczestnictwa w ww. procesach przez zarząd oraz księgowość emitenta i Hawe Telekom polegająca w szczególności na wykonywaniu zarządzeń wydanych przez zarządców ustanowionych w otwartych postępowaniach sanacyjnych Hawe oraz Hawe Telekom" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec GPW postanowiła zawiesić obrót akcjami Mediatela od 22 marca do końca dnia 15 kwietnia 2016 r., na wniosek Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), która wyjaśniała, że powodem złożenia wniosku w tej sprawie było nieprzekazanie przez spółkę do publicznej wiadomości "raportów kwartalnych za ostatni kwartał 2015 r. w terminie określonym przepisami prawa oraz raportów rocznych za 2015 r. w terminie 80 dni od daty zakończenia roku obrotowego".

Grupa Mediatel jest podmiotem działającym na rynku telekomunikacyjnym. Należy do grupy Hawe.

(ISBnews)

d2uks5q

Podziel się opinią

Share
d2uks5q
d2uks5q