Trwa ładowanie...
d3xuh72
d3xuh72

MEN: Lidia Wollman współautorką darmowego podręcznika dla pierwszoklasistów (komunikat)

...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3xuh72

31.03. Warszawa - MEN informuje:

Lidia Wollman - doktor nauk humanistycznych, ekspert w zakresie nauczania początkowego, autorka kilkudziesięciu publikacji dla uczniów i nauczycieli - jest współautorką przygotowywanego darmowego podręcznika dla pierwszoklasistów.

Główną autorką jest Maria Lorek. Lidia Wollman odpowiadać będzie za część poświęconą edukacji przyrodniczej.

d3xuh72

Lidia Wollman - to doświadczony pedagog z zakresu nauczania początkowego. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej, gdzie prowadzi też m.in. praktyki pedagogiczne oraz zajęcia z przedmiotów: teoria i metodyka wychowania przedszkolnego, edukacja społeczno-przyrodnicza w przedszkolu, edukacja środowiskowa z metodyką w kl. I-III, podstawy nauczania o środowisku społeczno-przyrodniczym oraz metodyka nauczania środowiska społeczno-przyrodniczego w kl. I-III. Jest także adiunktem na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji (w Cieszynie) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prowadzi tam zajęcia z m.in. pedagogiki, dydaktyki, podstaw edukacji wczesnoszkolnej i podstaw nauczania środowiska dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Jest także autorką kilkudziesięciu publikacji dla uczniów i nauczycieli z zakresu metodyki oraz edukacji przyrodniczej.

Wykaz wszystkich publikacji autorstwa Lidii Wollman http://men.gov.pl/images/komunikaty/Publikacje_wszystkie_1997-2013.pdf

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ksi/

d3xuh72

Podziel się opinią

Share
d3xuh72
d3xuh72