Trwa ładowanie...
kampania reklamowa

Mężczyźni w ciąży? Nietypowa reklama browaru

Czy kontrowersyjna reklama przyciągnie fanów złotego trunku?

Share
Mężczyźni w ciąży? Nietypowa reklama browaru
Fot: Pixabay.com/Domena publiczna
dmr0lbr

Mężczyźni w ciąży? Chodzi oczywiście o "piwne brzuszki" miłośników złotego trunku. Niemiecki browar Bergedorfe Bier stawia na oryginalną reklamę, by przyciągnąć nowych klientów. Kontrowersyjna kampania już przykuwa uwagę.

Ta reklama różni się nieco od pozostałych - na zdjęciu nie zobaczycie pięknej blondynki sączącej napój przez słomkę, ani atrakcyjnego modela bez koszulki, który ze smakiem popija zimne piwo. Tym razem specjaliści od reklamy postawili na coś bardziej kontrowersyjnego - mężczyznę z dużym, piwnym brzuchem.


Jung von Matt

dmr0lbr

Za pomysł odpowiada agencja reklamowa Jung von Matt, która przełamała pewne schematy. Na ich zdjęciach, mężczyźni czule obejmują swoje "piwne brzuszki" tak, jak obejmują je kobiety w ciąży. Dodatkowo na plakatach widnieje napis "warzone z miłością", co w tym przypadku jest wisienką na torcie.

[

Jung von Matt ]( # )

Równie oryginalną kampanię reklamową, stylizowaną na czasy CK Monarchii, stworzyło w ostatnim czasie Tyskie. W reklamie telewizyjnej występują dezerterzy, którzy uciekają przed przełożonym wozem pełnym piwa.

Także reklamy o Leszku Chmielewskim i bohaterach z odległych zakątków świata m.in. eskimosach, cieszą się dużą popularnością wśród widzów.

dmr0lbr

Podziel się opinią

Share
dmr0lbr
dmr0lbr