Trwa ładowanie...
dsrlegl

MF: paragony z października można rejestrować tylko do końca miesiąca

Wystawione w październiku paragony fiskalne, które mają wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej można rejestrować w systemie tylko do końca października - poinformowało Ministerstwo Finansów w środę w komunikacie. Dotychczas w systemie zarejestrowano 12 mln paragonów.

Share
dsrlegl

Ministerstwo finansów przypomniało, że paragony fiskalne za towary i usługi zakupione w październiku muszą być zarejestrowane w loterii do końca tego miesiąca.

"Zasady loterii są proste. Każdy paragon za 10 zł i więcej to możliwość wygrania cennych nagród. Oczywiście im więcej zarejestrujemy paragonów, tym nasze szanse na wygraną rosną. Jak widać po liczbie zgłoszonych paragonów - a to już prawie 12 mln - Polacy dobrze o tym wiedzą i chętnie włączają się do Narodowej Loterii Paragonowej" - powiedziała cytowana w komunikacie wiceminister finansów, pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej Izabela Leszczyna.

Rachunki fiskalne można rejestrować na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl. Najbliższe losowanie odbędzie się 16 listopada 2015 r.

dsrlegl

MF poinformowało, że w loterii biorą udział pełnoletni, którzy: zakupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają świadczący o tym paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii przez stronę internetową.

Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu. Zgodnie z zasadami loterii raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał - Opla Insignię. Ponadto można wygrać Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.

"Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań będą też dostępne na kanale loterii w serwisie YouTube. Wyniki losowań będą publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki w dniu losowań. Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać ich wartości w gotówce" - napisano.

Zgodnie z informacją MF w loterii nie mogą brać udziału pracownicy Ministerstwa Finansów i organizatora loterii oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Loteria potrwa do 30 września 2016 r. Podkreślono, że wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku.

dsrlegl

Podziel się opinią

Share
dsrlegl
dsrlegl