Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
firma
15-01-2014 14:08

Mija czas na zgłoszenia do konkursu „Teraz Polska”

Jeszcze tylko do 20 stycznia br. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Share
Mija czas na zgłoszenia do konkursu „Teraz Polska”Źródło: mat. prod.
d3t62kz

Dotychczas tym prestiżowym znakiem jakości wyróżniono ponad 500 Laureatów z różnych sektorów gospodarki.

Dzięki pracy niezależnych Ekspertów, którzy rokrocznie weryfikują zgłoszenia w konkursie, Klienci mają pewność, że kupując produkty i usługi oznaczone Godłem „Teraz Polska”, nabywają przede wszystkim najwyższą polską jakość.

Zastosowanie jakości jako uniwersalnego kryterium oceny, powoduje, że szansę na sukces w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich branż. Nagrody przyznawane są w kategoriach firmy: małe, średnie oraz duże. Przedstawiciele nagrodzonych firm podkreślają, że Godło, to przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki, wzmocnienie prestiżu firmy, a także instrument zwiększający wiarygodność w oczach kontrahentów.

d3t62kz

Do najważniejszych korzyści marketingowych Laureata Konkursu „Teraz Polska” należą:

- prawo do umieszczania na swoich produktach i usługach Godła „Teraz Polska”,
- pakiet promocyjny oferowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in.: zniżki na reklamę w mediach, możliwość udziału w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację,
- udział w Gali „Teraz Polska” w czerwcu 2014 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie,
- członkostwo w klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie http://www.terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-dla-produktow-i-uslug.

Ankieta rejestracyjna dostępna jest pod linkiem: http://www.terazpolska.pl/pl/ankieta-rejestracyjna-online-dla-produktow-i-uslug.

W przypadku pytań związanych z warunkami uczestnictwa w Konkursie „Teraz Polska”, należy kontaktować się z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego – tel. 22 826-01-91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl.

d3t62kz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t62kz
d3t62kz