Trwa ładowanie...
d391qnl
d391qnl

Mileston Medical oczekuje zakończenia badań klinicznych 'w ciągu kilku tygodni'

Warszawa, 27.05.2016 (ISBnews) - Mileston Medical zakończył rejestrację w CompuFlo? Assessment Study. Do badań klinicznych dla systemów dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego i dostawowego zapisało się 400 pacjentów. Spółka oczekuje zakończenia procesu "w ciągu kilku tygodni", poinformowała firma. 
Share
d391qnl

"Celem głównym badaniu klinicznym IDE jest wykazanie prawdziwości technologii CompuFlo w identyfikacji i potwierdzaniu zewnątrzoponowej lokalizacji przestrzeni. Rada dyrektorów emitenta jest zadowolona z osiągnięcia celu i spodziewa się zakończenia procesu w najbliższych tygodniach" - czytamy w komunikacie.

Milestone Medical, Inc. opracowała sterowane komputerowo, bezbolesne medyczne systemy dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz iniekcji dostawowych oparte na opatentowanej technologii firmy Milestone Scientific Inc. Opracowanie systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz systemu iniekcji dostawowych zostało zakończone. Obecnie firma oczekuje wydania zezwolenia na wprowadzenie na rynek obu systemów na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka otrzymała znak CE i pozwolenie na sprzedaż obu systemów w Unii Europejskiej. Milestone Medical, Inc. jest notowana na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d391qnl

Podziel się opinią

Share
d391qnl
d391qnl