Trwa ładowanie...
d2bnqqn
29-09-2016 13:00

Morawiecki: w piątek przedstawimy harmonogram do końca roku (krótka6)

W piątek przedstawimy harmonogram do końca roku; wśród najważniejszych propozycji konstytucja dla biznesu - zapowiedział w czwartek wicepremier, minister rozwoju, minister finansów Mateusz Morawiecki.

d2bnqqn
d2bnqqn

"Jutro pokażemy harmonogram, też do końca roku, wręcz z ustawami. I wśród tych propozycji znajdą się również tak ważne jak konstytucja dla biznesu" - powiedział Morawiecki.

Dodał, że wśród projektów ustaw będzie m.in. pakiet eksportowy, kilka ustaw dotyczących instytucji rozwojowych, Polskiego Funduszu Rozwoju, a także takie, które będą dotyczyły wsparcia małych i średnich firm, gwarancji, inwestycji infrastrukturalnych czy innowacji.

"Prócz tego, wśród 100 zmian dla biznesu na pewno będziemy mieli co najmniej trzy ustawy, które będą grupowały w paczki różne zmiany, chodzi o usprawnienia dla biznesu" - powiedział Morawiecki.

Mając na uwadze dyscyplinę finansów publicznych, "chcemy tę stabilność nie tylko utrzymywać, ale ją jeszcze bardziej poprawiać". "Chcemy też zdecydowanie poprawić ściągalność podatków" - zaznaczył wicepremier.

d2bnqqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnqqn