Trwa ładowanie...
d6y4p00

MS: minister J.Gowin na służbowej odprawie kierownictwa Służby Więziennej (komunikat)

...

Share
d6y4p00

16.12. Warszawa - MS informuje:

- Dziękuję Wam za codzienną pracę i zapewniam, że wasze zdanie jest dla mnie jako Ministra Sprawiedliwości niezwykle cenne. Dlatego dążył będą, aby do takich spotkań dochodziło częściej - powiedział Minister Sprawiedliwości Jarosław Gowin w trakcie dzisiejszej odprawy kierownictwa Służby Więziennej, która odbyła się w Ośrodku Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Popowie.

Minister podkreślił podczas spotkania, że zdaje sobie sprawę z trudnej pracy, którą wykonują funkcjonariusze Służby Więziennej i z tego, jak bardzo ta praca jest niedoceniona w odbiorze społecznym. Podziękował funkcjonariuszom za ich trud i zapewnił, że będzie reprezentował ich interesy na posiedzeniach rządu.

W odprawie oprócz szefa resortu sprawiedliwości wzięli udział także: gen. Jacek Włodarski - Dyrektor Generalny SW, płk Krzysztof Keller - Zastępca Dyrektora Generalnego SW, dyrektorzy biur Centralnego Zarządu Służby Więziennej, dyrektorzy okręgowi, komendanci ośrodków szkolenia oraz przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa z przewodniczącym Wiesławem Żurawskim na czele.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d6y4p00

Podziel się opinią

Share
d6y4p00
d6y4p00