Trwa ładowanie...
d2qkidn
d2qkidn
ms

MS: reorganizacja sądownictwa powszechnego (komunikat)

...
Share
d2qkidn

23.03. Warszawa - Wydział Informacji Ministerstwa Sprawiedliwości informuje:

www.nawokandzie.ms.gov.pl - to na tej stronie, już dzisiaj znajdziecie Państwo najnowszy numer kwartalnika informacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości "Na Wokandzie".

Temat numeru to reorganizacja sądownictwa powszechnego. Na łamach kwartalnika znajdziecie więc Państwo m.in. analizę celów i spodziewanych skutków wprowadzanych zmian. Przeczytacie także o wnioskach płynących ze statystyk, dotyczących funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, w tym jego struktury organizacyjnej, poznacie plany ograniczenia liczby delegacji sędziowskich do resortu, a tym samym wzmocnienia etatowego przeciążonych sądów.

d2qkidn

Polecamy także artykuł ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina, dotyczący zamrożenia wynagrodzeń sędziowskich oraz wywiad z wiceministrem Michałem Królikowskim traktujący o kształtowaniu dostępu do komercyjnych zawodów prawniczych oraz mankamentach procesu legislacyjnego.

Najnowszy numer kwartalnika jest pierwszym wydanym jedynie w formie elektronicznej.

To i kolejne wydania oraz wszystkie artykuły publikowane będą na stronie www.nawokandzie.ms.gov.pl, bieżące numery będą również dystrybuowane na skrzynki mailowe zainteresowanych osób.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać nasz kwartalnik, wystarczy że wejdziecie na stronę http://ms.gov.pl/pl/newsletter i zostawicie tam swój adres e-mail.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d2qkidn

Podziel się opinią

Share
d2qkidn
d2qkidn