Trwa ładowanie...
d2yv7jl

MSW: już ponad 3 tys. zł za medal od szefa MSW (komunikat)

...

d2yv7jl
d2yv7jl

14.01. Warszawa - MSW informuje:

W ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa aukcja charytatywna pamiątkowego srebrnego medalu Interpolu przekazanego przez szefa MSW Jacka Cichockiego. Aktualna cena to 3 tys. 50 zł. Aukcja potrwa jeszcze tylko 3 dni - do środy (16 stycznia br.). Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!

Przekazany na aukcję charytatywną pamiątkowy medal (Commemorative Medal) został ofiarowany ministrowi spraw wewnętrznych Jackowi Cichockiemu przez sekretarza generalnego Interpolu Ronalda K. Noble podczas wizyty w Polsce w czerwcu 2012 r.

Medal stanowi prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, gdyż pochodzi z limitowanej serii (2 tysiące sztuk na całym świecie) i ma numer 121. Medal został wykonany ze srebra i posiada certyfikat autentyczności.

d2yv7jl

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem pamiątkowego srebrnego medalu Interpolu i tym samym wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do licytacji (potrwa do środy, 16 stycznia br.).

Medal Interpolu przekazany przez szefa MSW można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/pamiatkowy-medal-i705705

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach, którego są zbierane pieniądze, odbył się w niedzielę (13 stycznia br.). Połowa pieniędzy zebranych podczas XXI Finału zostanie wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, natomiast druga połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ abuj/

d2yv7jl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yv7jl