Trwa ładowanie...
dyuyggw

MSZ: nominacja na przedstawiciela RP w Palestynie (komunikat)

...

Share
dyuyggw

06.02. Warszawa - MSZ informuje:

Podsekretarz stanu Bogusław Winid wręczył dzisiaj nominację Aleksandrze Bukowskiej-McCabe na przedstawiciela RP w Palestynie z siedzibą w Ramallah.

Mieliśmy okazję współpracować, więc wierzę w skuteczność pani działań mimo że misja jest trudna, a rokowania cały czas trwają - zaznaczył wiceminister Winid w trakcie uroczystości w MSZ. "Dziękuję panu ministrowi za okazane zaufanie. Pragnę zapewnić, że wykonam powierzoną mi misję w sposób profesjonalny i najlepszy z możliwych" - powiedziała Aleksandra Bukowska-McCabe.

Aleksandra Bukowska-McCabe od 2010 roku pełniła funkcję radcy w Departamencie Afryki i Bliskiego Wschodu MSZ. W latach 2005-2010 pracowała w ambasadzie RP w Tel Awiwie. Z MSZ związana od 2002 roku. Jest doktorem literaturoznawstwa i absolwentką hebraistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dyuyggw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyuyggw
dyuyggw