Trwa ładowanie...
davzf9c
msz

MSZ: spotkanie z polskimi posłami do PE (komunikat)

...

Share
davzf9c

23.09. Warszawa - MSZ informuje:

23 września 2009 r. w Warszawie Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski wydał śniadanie robocze dla polskich posłów do Parlamentu Europejskiego w kadencji 2009-2014.

Celem spotkania było podkreślenie wagi współpracy na linii administracja rządowa - posłowie do Parlamentu Europejskiego. Podczas dyskusji omówiono zagadnienia z bieżącej agendy Unii Europejskiej. Podkreślono, iż udana współpraca z Parlamentem Europejskim ma ogromne znaczenie w świetle rozszerzenia jego kompetencji po wejściu w życie Traktatu z Lizbony oraz w przededniu objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie UE w II połowie 2011 r.

davzf9c

W spotkaniu wziął również udział Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, który w godzinach porannych odbył godzinne spotkanie z ministrem Sikorskim w siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ sdd/

davzf9c

Podziel się opinią

Share
davzf9c
davzf9c