Trwa ładowanie...
d4fji33

Murapol ma przedwstępną umowę na działkę w Poznaniu pod budowę 189 mieszkań

Warszawa, 02.01.2017 (ISBnews) - Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę nabycia nieruchomości o powierzchni blisko 0,8 ha, zlokalizowanej przy ul. Karpia w Poznaniu za ok. 4,6 mln zł netto, podała spółka. Zrealizuje na niej projekt deweloperski, w ramach którego powstanie 189 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9,9 tys. m2.

Share
d4fji33

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości zostanie zawarta do 31 marca 2017 roku, o ile zostaną spełnione warunki prawne, podano w komunikacie.

"Poznań, będąc jednym z największych miast w Polsce, stanowi ważny punkt w naszej strategii rozwoju, na stałe wpisany w mapę inwestycji Grupy Murapol. Dotychczas na poznańskim rynku zrealizowaliśmy trzy etapy projektu Murapol Nowe Winogrady przy ul. Hawelańskiej, oferując w każdym z nich blisko 250 lokali mieszkalnych. Nasz plan wzrostu zakłada zintensyfikowanie obecności w tym regionie Polski, a projekt przy ul. Karpia przybliża nas do tego celu" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2015 roku Murapol sprzedał 2 400 mieszkań.

(ISBnews)

d4fji33

Podziel się opinią

Share
d4fji33
d4fji33