Trwa ładowanie...
d31qdgl

Murapol zwiększył sprzedaż o 21% r/r do 701 mieszkań w I kwartale

Warszawa, 07.04.2016 (ISBnews) - Murapol zawarł z klientami 701 umów sprzedaży mieszkań od początku roku do końca marca, czyli o 21% więcej r/r. To najlepszy I kwartał dewelopera w historii, podała spółka.
Share
d31qdgl

"Odnotowany już po raz kolejny wzrost sprzedaży jest potwierdzeniem dużego zaufania, jaki Murapol zdobył wśród klientów w całej Polsce. To wynik stabilnego rozwoju i zrównoważonej strategii inwestowania w nieruchomości, którą wypracowaliśmy. W Polsce mamy cały czas bardzo duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Przyszłość Grupy Murapol to tworzenie wyspecjalizowanych produktów inwestycyjnych i zarządzanie nimi z wykorzystaniem naszego efektywnego know-how oraz oportunistycznego podejścia do doboru projektów deweloperskich" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Na wynik Grupy Murapol w I kwartale złożyła się sprzedaż mieszkań w 20 inwestycjach realizowanych w 11 miastach Polski, podano również.

"W kolejnych miesiącach spółka planuje rozpoczęcie kolejnych inwestycji, w tym w zupełnie nowych ośrodkach w Polsce" - czytamy dalej.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2015 roku Murapol sprzedał 2400 mieszkań.

(ISBnews)

d31qdgl

Podziel się opinią

Share
d31qdgl
d31qdgl