Trwa ładowanie...
d2y1fyv
d2y1fyv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Na wystawie promującej Expo Włosi fotografują się na tle polskich jabłek

Prapremierową wystawę zapowiadającą udział Polski w mediolańskim Expo 2015 otwarto w Rzymie, pięć kroków od Kapitolu. W dwóch salach wystawowych kompleksu Vittoriano Polska przedstawia swoje dwa oblicza: tradycyjne i nowoczesne pod wspólnym znakiem: polskiego jabłka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2y1fyv

Nagranie wideo:

http://serwiswideo.pap.pl/wideo/Prapremiera-polskiego-pawilonu-Expo-2015.mp4

Polską wystawę odwiedzają tłumy. Włoscy goście chętnie fotografują się właśnie na tle rozwieszonych na ścianach jabłek. Jak podkreśla ambasador RP, w Mediolanie na dziedzińcu przed polskim pawilonem na Expo 2015 będzie zasadzony sad jabłoni.

d2y1fyv

Zorganizowana przez trzy polskie instytucje w Rzymie: Ambasadę RP, Instytut Polski i Polską Organizację Turystyczną, prapremierowa wystawa "La Polonia Si Presenta" będzie otwarta do 3 maja. (PAP)

bk/

Pobranie jest możliwe po podaniu loginu i hasła:

użytkownik: wideo01 hasło: OZsV2TzG%!if

d2y1fyv

Podziel się opinią

Share
d2y1fyv
d2y1fyv